ico_info.pnginfo

OBČERSTVENÍ A ODPOČINEK

V areálu festivalu bude pro návštěvníky k dostání velká nabídka občerstvení v několika stáncích. Platí zákaz vnášení vlastních nápojů a jídla do areálu festivalu. Části nádvoří budou zastřešeny velkokapacitními stany a tribunami k příjemnému a pohodovému poslechu či odpočinku v průběhu festivalu. Prosíme také návštěvníky aby doma zanechali své fotoaparáty, pořizování snímků a audiovizuálních záznamů je zakázáno. Doporučujeme si z festivalových vystoupení odnést krásné osobní zážitky bez rušivých záblesků.

 

 

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ POBLÍŽ AREÁLU:

Kompletní informace o ubytovacích kapacitách ve Valašském Meziříčí a blízkém okolí naleznete na stránkách Turistického informačního centra zde: UBYTOVÁNÍ

 

HOTEL APOLLO

  

WEB: http://www.apollo-hotel.cz/

Vzdálenost Hotelu Apollo od centra, vlakového a autobusového nádraží je 5 minut. Pobyt v hotelu si můžete zpříjemnit posezením v restaurační pivnici, kavárně, baru a v létě na zahrádce. Nabízí široký výběr jídel, vín a nápojů za příznivé ceny.

 

SPORT MOTEL ***

Nově zrekonstruovaný moderní rodinný Sport Motel je situován jen 200 metrů od centra Valašského Meziříčí. Do centra města se dostanete cca po 4 minutách chůze podél řeky Bečvy, kde se nachází letní zahrádky, bary, kavárny apod. Pohodlné ubytování je hostům poskytováno v prostorných a plně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 25 lůžek. Řidiči jistě ocení možnost parkování zdarma před objektem na soukromém parkovišti monitorovaným kamerovým systém.

 

UBYTOVNA U MLÉKÁRNY

  

WEB: http://www.ubytovnaumlekarny.cz/

Ubytovna u mlékárny je situována v klidném prostředí u zámeckého parku 10 min. chůze od centra města. Nabízí příjemné ubytování ve Valašském Meziříčí v pokojích s novým vybavením. K ubytování slouží 36 míst převážně ve třílůžkových pokojích. Levné ubytování však poskytuje i ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Prostorné pokoje jsou vkusně zařízeny novým nábytkem a lůžkovinami. Dále jsou pokoje vybaveny chladničkami a umývadly. Je zde možnost připojení TV přijímače. Součástí ubytovny je společná kuchyňská linka se dřezem, varnou deskou, varnou konvicí, kuchyňským a servírovacím nádobím. Ubytovaným hostům je k dispozici automatická pračka. Sociální zařízení moderního střihu jsou společná. Parkování je zajištěno na široké ulici před ubytovnou. U ubytovny je ve vzdálenosti 100m restaurace s kuchyní, vedle ubytovny se nachází prodejna potravin a v dosahu jenákupní zóna se širokým sortimentem zboží.

 

PENZION + APARTMÁN TK DEZA Valašské Meziříčí spol. s r.o.

WEB: http://www.tenisdeza.cz/?st=nabidka&st2=ubytovani

Přímo v tenisové hale Vám nabízí možnost ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zázemím, TV a Wi-Fi připojením k internetu. K dispozici je 9 x 2-lůžkový pokoj a 2 x 3-ůžkový pokoj, 1x 4lůžkový apartmán s možností přistýlek. Celková kapacita ubytovny je 28 lůžek včetně přistýlek. Motorkářům a cyklistům umožňují parkování v areálu. Veřejné parkoviště je přímo před okny penzionu.

 

UBYTOVNA ABÁCIE

WEB: http://www.hotel-abacie.cz/cz/kategorie/byty-ubytovna.aspx

V ubytovně sousedící s hotelem nabízí možnost levnějšího ubytování. Pokoje na ubytovně jsou standardně vybaveny a jsou rozděleny do třech samostatných jednotek – bytů. Každý byt má společnou kuchyňku a koupelnu se sprchou a sociálním zařízením. Klienti ubytovny mohou využívat hotelový servis – snídaně, sportovně relaxační aktivity, wellness… Počet lůžek na ubytovně celkem 16.

 

KEMP RANČ BYSTŘIČKA

Kemp Bystřička se nachází pod přehradou v obci Bystřička mezi městy Vsetín, Valašské Meziřičí a Rožnov pod Radhoštěm. Kemp je obklopen podhůřím a hřebeny Vsetínských vrchů a ostatních valašských kopečků. Areál nabízí ubytování v krásně provedených chatkách, apartmánech a pokojích v penzionu, ve stanech na stanových loukách či karavanech s možností přípojky el. Energie.. Součástí kempu je dětské hřiště, ohniště, ranč s koni, občerstvení v místní restauraci a další.

V areálu je Wifi zdarma. K dispozici je klubovna (společenská místnost na penzionu) a velký párty stan umístěný v areálu.

WEB: http://www.kemp-bystricka.cz/index

 

 



aktuálně


13.6.2018  V sekci program  naleznete kompletní časový harmonogram 36. ročníku festivalu Valašský špalíček!



 
 

mapa stránek © 2018, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí