Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom podiu

Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom podiu | 3.6.2021

Stálice české hudební scény Jiří Pavlica & Hradišťan a Hana a Petr Ulrychovi za doprovodu kapely Javory Beat zahrají ve Valašském Meziříčí. Koncert pod širou oblohou se uskuteční ve čtvrtek 24. června 2021 od 20 hodin v místním Amfiteátru. Na koncert v úvodní večer festivalu Valašský špalíček je nutné pořízení samostatné vstupenky.

Není třeba zdůrazňovat, že obě tato tělesa patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let a za tu dobu s nimi spolupracovala řada hudebníků a zpěváků. Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu, byl dokonce po nějakou dobu členem skupiny Javory. Ale existují další svorníky, především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt – vlídný a upřímný přístup k posluchačům. Možná právě proto se obě kapely rozhodly zrealizovat několik společných koncertů se speciálním programem, ve kterém se představí nejen samostatně, ale také ve společné části, kde zazní nové písně i nová hudební aranžmá.

Vstupenky na koncert jsou k dostání osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. Na koncert se nevztahuje třídenní festivalová vstupenka na Valašský špalíček.

(smo#2021)

 

aktuálně


3.6.2021  Ve složce PROGRAM naleznete harmonogram 39. ročníku festivalu Valašský špalíček, který zveřejňujeme k datu 3. června 2021. Všechny uvedené účinkující máme potvrzené a doufáme, že... 
 

mapa stránek © 2021, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí